KONST / Litografier / Litografi 14632004
nr 1463 2004
Pablo Palazuelo
(1915-2007), Spanien
Litografi, Signerad, numrerad 29/30. Bildmått: 38x35, yttermått inklusive ram: 74x65 cm
Pablo Palazuelo, spansk målare och skulptör född i Madrid 1915, död 2007.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:50:17
3/4 13:28:22
1.500 kr
6/4 23:04:52
25 apr
Pablo Palazuelo
Läs mer om Pablo Palazuelo